Únor 2010

Finsko na OH 2010

28. února 2010 v 14:10 Moje kecy...
Nwm, jak vy, ale já jsem na letošních zimních olympijských hrách fandila Finům. Jak skokanům na lyžích, tak hokejistům. Jsem ráda, že alespoň v hokeji mají bronz, protože v takové sestavě se už nikdy na olympiádě neuvidí. Pro někoho je to třetí, ba dokonce i čtvrtá olympiáda! A co vy, komu jste fandili? Vyšel vám tip?

Jo a chtěla bych upozornit na nový vzhled... Dělala jsem ho dneska ráno a menu dodělala teď, tak doufám, že se vám líbí!!! Ještě mi chybí blog mírně předělat, upravit články a hop na nové!!!

NWP je zpět

27. února 2010 v 10:29 About me....
Po dlouhé době jsem se rozhodla se opět věnovat tomuto blogu. Pač nedoufám, že by se sem NWŠ ještě někdy chtěla vrátit, tak jí snad nevadí, že jsem smazala některé její články. Snažím se dát blog znovu do pořádku, takže to bylo nevyhnutelné. V pondělí udělám new dess, podobným stylem, jako je na mém druhém blogu, které mu se naplno věnuji, jak jen mi to škola dovolí. Ale nebojte se, tady vás s Narnií a podobnými věcmi nebudu otravovat. Tento blog zůstane stále zasvěcen NW, ale chápu, že tuhle skupinu už moc lidí rádo nemá, hold měli rádi Tarju a nějak jim Anette vadí. Ale rohodla jsem se věnovat i okrajově Tarji. Poslední dobou se mi její sólová tvorba líbí. Tak uvidíme. Ale samozřejmě tady budou i různé bleskovky a ankety a i další věci... Jsem velice zvědavá, jestli se kolem NW oběví nějaké novinky, protože na jaro mají zamluveno nahrávací studium na novou desku. Jen doufám, že to album nebude celé akustické, jak Tuomas sliboval..
Je tady ještě jedna věc, která mě trápí. Pochybuju, že by si mě nějaké SB nechaly, takže hledám nové!!

Pokud chce být mým SB (Nedívejte se pls na design apod, budu dělat nový), napište:
1) Nick
2) Adresu blogu
3) Máš rád/a Nightwish nebo jim podobné metalové skupiny?
4)Doufám, že nemáš blog o HSM, Hanah Montana apod...

To je vše, co jsem vám chtěla říct. Možná ten des udělám i dneska, ale to pochybuju... Ale pokusím se :-)

Blog celý předělám, upravím, aby to tady nebylo v tak katastrofálním stavu jako doposud :-D

Nightwish blog aneb asi se vracím

23. února 2010 v 8:20 | NW-P |  Moje kecy...

Ahojte lidi!!!

Z důvodu pauzy u Nightwish, Tuomasovy cesty do Austrálie a kvůli mému druhému blogu jsem tady nebyla...
Dlouho jsem o tom přemýšlela a možná se na blog vrátím. Je to z důvodu, že mě strašně moc mrzí, kolik jsme tady strávila času. Sice už tady nebudeme kompletně NW, pač pochybuju že by se NW-Š sem hodlala někdy vrátit...

Sice že absolutně nwm, co sem budu dávat za články, ale něco se vymyslí. O prázkách udělám new dess, takže pak začnu... Mějte se hezky, vaše vracející se NW-P